Wiadomości
- 11 maja 2012
- wyświetleń: 2110
Dotkliwie pobili i ukradli rower
Policjanci zatrzymali czterech sprawców podejrzanych o rozbój. Napastnicy pobili pokrzywdzonego tak dotkliwie, że złamali mu nos i szczękę. Ich łupem padł rower. Skradzione mienie odzyskano. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 12 lat za kratami.
Młodociani bandyci zaatakowali 16-latka na bielskiej ul. Sobieskiego, gdy wymieniał dętkę w kole. Widać w grupie czuli się mocni, bo nie zważali na to, że przebywał w towarzystwie swojego kolegi.
Jeden z napastników uderzył ofiarę pięścią w twarz. Pozostali pobili go i skopali po całym ciele. Kiedy stracił przytomność skradli mu rower wart 3500 zł. Dostało się też jego koledze. Pomocy pokrzywdzonym udzieliła kobieta, która powiadomiła pogotowie i ich rodziców.
Pobity nastolatek trafił do szpitala. Doznał złamania nosa i szczęki oraz ogólnych obrażeń ciała.
Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze poszukiwali sprawców. Już kilka minut później policjanci w cywilu namierzyli trójkę napastników - 18-latka i jego dwóch 16-letnich kolegów. Zatrzymali ich i odzyskali skradziony rower. Dalsze czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania ich 18-letniego wspólnika. Dwaj dorośli sprawcy trafili do policyjnego aresztu.
Pomimo młodego wieku jeden z nich ma za sobą „kryminalną” przeszłość. Dzisiaj o dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie prokuratura i sąd. Ich nieletni koledzy, którzy trafili do Policyjnej Izby Dziecka staną wkrótce przed Sądem Rodzinnym.
Jeden z napastników uderzył ofiarę pięścią w twarz. Pozostali pobili go i skopali po całym ciele. Kiedy stracił przytomność skradli mu rower wart 3500 zł. Dostało się też jego koledze. Pomocy pokrzywdzonym udzieliła kobieta, która powiadomiła pogotowie i ich rodziców.
Pobity nastolatek trafił do szpitala. Doznał złamania nosa i szczęki oraz ogólnych obrażeń ciała.
Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze poszukiwali sprawców. Już kilka minut później policjanci w cywilu namierzyli trójkę napastników - 18-latka i jego dwóch 16-letnich kolegów. Zatrzymali ich i odzyskali skradziony rower. Dalsze czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania ich 18-letniego wspólnika. Dwaj dorośli sprawcy trafili do policyjnego aresztu.
Pomimo młodego wieku jeden z nich ma za sobą „kryminalną” przeszłość. Dzisiaj o dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie prokuratura i sąd. Ich nieletni koledzy, którzy trafili do Policyjnej Izby Dziecka staną wkrótce przed Sądem Rodzinnym.
ZOBACZ TAKŻE
Utrzymano wyroki dla czterech obywateli Ukrainy. Chodzi o brutalne uwięzienie i znęcanie się na rodakami
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









