bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 3470

Każdy będzie mógł zobaczyć salę modlitw wyznawców judaizmu

Za nami:

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Bielsku-Białej zaprasza na dzień otwarty. Każdy będzie mógł zobaczyć salę modlitw z wyposażeniem, która mieści się w kamienicy przy ulicy 3 Maja.

sala modlitw, judaizm, żydzi
Każdy będzie mógł zobaczyć salę modlitw wyznawców judaizmu · fot. Gmina Wyznaniowa Żydowska w Bielsku-Białej


- W związku z zeszłorocznym ogromnym zainteresowaniem ponawiamy dzień otwarty. Przyjdź i zobacz naszą siedzibę, a w niej salę modlitw z wyposażeniem. Dowiedz się o naszym codziennym życiu oraz świętach. Dotknij historii miasta, ale też zobacz teraźniejszość - informuje Gmina Wyznaniowa Żydowska w Bielsku-Białej.

Zwiedzanie siedziby Gminy Wyznaniowej Żydowskiej odbędzie się 22 września w turach o 10:00, 10:30, 11:00, 11:30 oraz 14:30, 15:00, 15:30, 16:00. Wejście - ul. 3 Maja 7 lub od dziedzińca obok kamienicy Mickiewicza 16.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez biuro@gwz.bielsko.pl lub Facebook. Czas zwiedzania około 50 minut. Wstęp bezpłatny.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.