bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 2992

Skorzystaj z dofinansowania - ucz się skutecznie i nowocześnie!

Artykuł sponsorowany:

100% konwersacji to 100% sensownego wykorzystania kompetencji lektora. Najpopularniejsza w Polsce platforma do nauki języka angielskiego zaprasza - ponad 800 000 zadowolonych Użytkowników. Skorzystaj z dofinansowanych kursów i ucz się z przyjemnością!

youschool


Blended learning, czyli miksowanie tradycyjnych metod nauczania z nowoczesnymi opartymi na systemach e-learningowych nie jest niczym dziwnym i niesprawdzonym. Departament Edukacji rządu USA już w 2010 uznał taką metodę za skuteczniejszą i zalecił jej wprowadzanie do systemu edukacji. Nie uczysz się z podręczników, wydruków czy kserówek, ale ze znakomitej, obszernej platformy do nauki angielskiego.

Dzięki temu uczysz się interaktywnie, w sposób dostosowany do twoich potrzeb i w tempie jakie ci odpowiada. Korzystasz z tego co jest możliwe w e-świecie, a co jest zupełnie niedostępne w świecie drukowym. Rozwijamy dla Ciebie unikalne narzędzia: największy słownik multimedialny, moduł automatycznie sprawdzający poprawność gramatyczną tekstów, gry językowe oraz kompleksowy kurs, uczący od podstaw wszystkich niezbędnych umiejętności językowych. Naukę możesz płynnie kontynuować na telefonie lub tablecie.

Tradycyjnie lektor na zajęciach zleca ci pewne zadania - przeczytać, odsłuchać, napisać, zaznaczyć… To wszystko to nic innego jak twoja praca własna. Nie mógłbyś jej wykonać w domu? U nas na zajęciach nie tracisz na to czasu. Po prostu kon-wer-su-jesz!

Najpierw opanowujesz materiał na platformie a potem na jego podstawie trenujesz mówienie. Lektor stymuluje konwersację, koryguje błędy, wskazuje to, nad czym musisz jeszcze popracować.
Finalnie taka metoda jest po prostu skuteczniejsza. Jest już stosowana przez właścicieli platformy etutor na stacjonarnych szkoleniach językowych dla firm. Uczestnicy szkoleń przytłaczająco ocenili ją jako skuteczniejszą niż tradycyjne. 80% respondentów uznało że jest skuteczniejsza. 20% uznało ją jako podobnie skuteczną jak metody tradycyjne. Nikt nie ocenił jej jako mniej skuteczną.

Youschool

youschool.pl


--
youschool.pl
43-300 Bielsko- Biała
ul. Michałowicza 60
tel. 533 496 550
bielsko-biala@youschool.pl