bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2019
  • 7 września 2019
  • wyświetleń: 6366

Tęczowe Podbeskidzie organizuje wyjazd na Marsz Równości

Za nami:

Tęczowe Podbeskidzie zaprasza bielszczan do wspólnego wyjazdu na Marsz Równości, który odbędzie się w sobotę 7 września w Katowicach.

Bielsko-Biała przeciw przemocy - 27.07.2019
Bielsko-Biała przeciw przemocy - 27.07.2019 · fot. sid / bielsko.info


- Spotkajmy się o godz 12.00 w holu dworca Bielsko-Biała Główna, po to, aby wspólnie dojechać do Katowic na Marsz Równości. Zanim wyjedziemy będzie chwila czasu, żeby się poznać, zrobić zdjęcie i oczywiście kupić bilety. Przygotujcie transparenty i handbannery ze swoimi hasłami. My przygotujemy duży z napisem "Bielsko-Biała - Tęczowe Podbeskidzie". Po przyjeździe do Katowic proponujemy Wam wspólne wzięcie udziału w demonstracji lub dołączenie do jednej z kilku platform. Powrót to już zupełna dowolność. Zapewne z częścią z Was spotkamy się na imprezach afterparty - informuje Aleksandra Głowacka na facebook'owej stronie wydarzenia.

Inicjatywa Tęczowe Podbeskidzie powstała po pikiecie "Bielsko-Biała przeciw przemocy", która odbyła się w naszym mieście 27 lipca po wydarzeniach w Białymstoku, gdzie narodowcy zakłócali przebieg marszu równości.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.