bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2019
  • 31 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4024

Piknik w Parku Słowackiego na zakończenie wakacji

Za nami:

Prezydent Miasta Bielska-Białej zaprasza w dniach od 30 i 31 sierpnia w godzinach od 10.00 do 15.00 dzieci wraz z rodzicami/opiekunami oraz młodzież naszego miasta na Piknik "Moja siła to rodzina" organizowany przez Urząd Miejski - Wydział Polityki Społecznej, na terenie Parku im. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej.

piknik z nadzieją
Piknik w Parku Słowackiego · fot. diecezja.bielsko.pl


Podczas imprez przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich warsztaty rękodzieła (m.in. wyroby z drewna, kreatywne zabawki z recyklingu, ceramika, tiulowe pompony, makrama, ramki na zdjęcia i wiele innych) liczne namioty animacyjne, malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych, fotobudka. Dodatkowo na uczestników czekał będzie dmuchany zamek, dmuchana ścianka wspinaczkowa, megapiłkarzyki i wiele innych atrakcji.

Ponadto pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej oraz możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej.

Udział w pikniku jest bezpłatny, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Piknik "Moja siła to rodzina" będzie ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom, młodzieży i całym rodzinom atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego.

Szczegóły na plakacie oraz pod nr tel. 33 4971 715.

piknik

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.