bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 maja 2012
  • wyświetleń: 2122

Rowerzysta potrącił pieszą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Poszukujemy sprawcy wypadku. Do zdarzenia doszło w środę po południu na bielskiej ul. 11 Listopada. Kierowca jednośladu potrącił 71-letnią kobietę, a następnie odjechał.

Około 16.20 w Bielsku-Białej na ul. 11 Listopada w rejonie posesji nr 102 (łącznik z ul. Stojałowskiego), około 20-letni kierowca jednośladu potrącił 71-letnią pieszą. Sprawca udzielił rannej pomocy, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Z ustaleń wynika, że poruszał się w towarzystwie kolegi.

Na skutek potrącenia piesza doznała rany otwartej głowy, stłuczenia kręgosłupa oraz ogólnych potłuczeń ciała. Kobieta trafiła do szpitala.

Świadków zdarzenia, a także osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji o sprawcy prosimy o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj