bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2203

Zmiana organizacji ruchu w Międzyrzeczu Dolnym i Ligocie

Firma Eurovia Polska S.A, główny wykonawca inwestycji pn.: "Przebudowa drogi powiatowej 4425S na odcinku Ligota - Międzyrzecze Dolne - Międzyrzecze Górne wraz z rozbudową skrzyżowania dróg 4425S i 4427S na rondo i rozbudową odcinka 183 m drogi powiatowej 4427S w miejscowości Międzyrzecze Dolne" informuje, że w dniu 29.08.2019 r. (czwartek) wprowadzona zostanie zmiana tymczasowej organizacji ruchu związana z realizacją zadania.

Całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ul. Ligocka w Międzyrzeczu Dolnym i ul. Wapienicka w Ligocie na odcinku od skrzyżowania z ul. Mazańcowicką w Międzyrzeczu Dolnym do skrzyżowania z ul. Bronowską i ul. Bielską w Ligocie. Ponadto w obrębie nowobudowanego ronda (skrzyżowanie ul. Ligockiej z ul. Mazańcowicką) ruch będzie odbywał się wahadłowo w oparciu o sygnalizację świetlną. Na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi utrzymana zostanie jedynie możliwość dojazdu do posesji.

Dla pozostałych kierowców wyznaczony zostanie objazd - pojazdy poruszające się w relacji Ligota - Międzyrzecze Dolne - Wapienica kierowane będą na ul. Bielską w Ligocie, ul. Ligocką w Mazańcowicach oraz ul. Mazańcowicką w Międzyrzeczu Dolnym.

Ponadto, z uwagi na brak możliwości przejazdu autobusów przez teren budowy, kursy linii nr 52 realizowane przez MZK Bielsko-Biała skrócone zostaną do przystanku "Międzyrzecze Górne". Zapewniona zostanie jednak komunikacja zastępcza dowożąca pasażerów na odcinku pomiędzy przystankami "Międzyrzecze Dolne" i "Międzyrzecze Górne".

objazd

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.