bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2396

Marszałek Senatu w Bielsku-Białej. Mówił m.in. o Jarosławie Kaczyńskim

W środę Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski gościł w siedzibie Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" w Bielsku-Białej.Na początku spotkania przewodniczący podbeskidzkiej "Solidarności" Marek Bogusz przekazał gościowi góralski kapelusz z logiem naszego związku. - Dziękujemy za to, że znalazł Pan Marszałek czas na spotkanie tu, w mateczniku podbeskidzkiej "Solidarności", by rozmawiać o sprawach najważniejszych dla Polski, najważniejszych dla wszystkich nas - powiedział Marek Bogusz.

Loading...


Stanisław Karczewski mówił m.in. o tym, że Prawo i Sprawiedliwość chce kontynuować dobrą zmianę, deklarując dalsze podnoszenie pensji minimalnej, wzrost nakładów na służbę zdrowia i podnoszenie poziomu życia Polaków.

Marszałek Senatu mówił także o Jarosławie Kaczyńskim. Według Stanisława Karczewskiego lider Prawa i Sprawiedliwości jest mężem stanu.

Dziś Marszałek Senatu ma odwiedzić mieszkającą w Bielsku-Białej młodzież z Ukrainy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.