bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2012
  • wyświetleń: 1958

Zatrzymani z amfetaminą

We wtorek 8 maja w Bielsku-Białej policjanci z Referatu dw. z Przestępczością Narkotykową oraz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zatrzymali dwóch mężczyzn 36 i 25-latka, przy których znaleziono amfetaminę. Obu przedstawione zostaną zarzuty posiadania narkotyków za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

36-letni mieszkaniec Bielska Białej został zatrzymany przez policjantów z Referatu Narkotykowego w Bielsku-Białej na ulicy Stojałowskiego około godziny 100. Przeszukujący go funkcjonariusze znaleźli 1,23 grama amfetaminy.

Drugi mężczyzna wpadł około godz. 2000 na ulicy gazowniczej. 25 - latek musiał być zdesperowany, gdyż na widok podchodzących do niego policjantów usiłował połknąć posiadane narkotyki. Dzięki szybkiej interwencji stróżów prawa zachowanie młodego mężczyzny nie zakończyło się dla niego tragicznie. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 4,544 grama amfetaminy.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.