bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2012
  • 11 maja 2012
  • wyświetleń: 3417

Konferencja naukowa w WSFiP

Za nami:

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Stabilność systemu finansowego warunkiem rozwoju gospodarczego”, która odbędzie się 11 maja.

Reklama

Międzynarodowa konferencja naukowa organizowana jest corocznie przez Katedrę Bankowości i Finansów. Celem konferencji będzie poszukiwanie w systemie finansowym obszarów wpływających na jego stabilność, których zbadanie może w istotny sposób przyczynić się do rozwoju gospodarczego regionu i kraju.

W konferencji wezmą udział reprezentanci krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych, pracownicy naukowi WSFiP, m.in. prof. dr hab. Jerzy Osiatyński i prof. dr hab. Stanisław Owsiak oraz przedstawiciele praktyki gospodarczej w tym władz samorządowych regionu. Konferencja będzie stanowić forum wymiany poglądów na temat metod stabilizacji systemu finansowego, w oparciu o najnowsze doświadczenia w tym zakresie.

Patronat nad konferencją przyjął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.