bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2019
  • 16 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2485

Kubańskie rytmy na Letniej Scenie Sfery: Jose Torres&Havana Dreams

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Nie trzeba wyjeżdżać na Kubę, aby poczuć gorące, egzotyczne rytmy! W piątkowy wieczór na Letniej Scenie Sfery zaprezentują się José Torres oraz zespół Havana Dreams i zaproszą publiczność w niezwykłą muzyczną podróż do świata salsy.

Pochodzący z Kuby José Torres wie, jakie rytmy porwą bielską publiczność do tańca! Muzyk jest wirtuozem instrumentów perkusyjnych i założycielem pierwszej w Polsce orkiestry salsowej. Od ponad 25 lat zajmuje pierwsze miejsce w ankiecie na najpopularniejszego muzyka roku w kategorii instrumenty perkusyjne, którą corocznie organizuje najstarsze i najbardziej renomowane czasopismo muzyczne Jazz Forum. Wraz z formacją Havana Dreams zagrają typową kubańską muzykę, niosącą radość i mnóstwo pozytywnej energii. Na 10. Letniej Scenie Sfery nie mogło zabraknąć latynoskich rytmów!

Koncert rozpocznie się 16 sierpnia o godz. 19:30 na Placu Bolka i Lolka. Będzie to przedostatni występ na tegorocznej Letniej Scenie Sfery. Po koncercie zapraszamy do butiku kulturalnego SFERA KONESERA na 1. piętrze Galerii I, w którym odbędzie się spotkanie z muzykami. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy z artystami oraz zdobycia autografów.

Kubańskie rytmy na Letniej Scenie Sfery: Jose Torr


Letnia Scena Sfery to cykl muzycznych koncertów, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in. Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia od dziesięciu lat jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

Partnerem wydarzenia i oficjalną restauracją festiwalową jest Billy’s American Restaurants. Współorganizatorem finałowego koncertu Smolik/Kev Fox jest Gmina Bielsko-Biała.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj