bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 maja 2012
  • wyświetleń: 2716

Bielscy strażacy świętowali

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka.

Jak co roku była to sposobność do podziękowań dla zawodowych strażaków jak i ochotników za ich pełną poświęcenia służbę. Najlepszym wręczono odznaczenia resortowe i związkowe, m.in. medale za zasługi dla pożarnictwa, odznaki okolicznościowe z okazji 20-lecia powołania PSP oraz odznaki Honorowe.

Bielscy strażacy świętowali · fot. UM Bielsko-Biała


Śląski Komendant Wojewódzki PSP Marek Rączka wraz z Komendantem Miejskim PSP w Bielsku- Białej Adamem Caputą wręczyli także akty nadania wyższych stopni służbowych dla jednego aspiranta, dwudziestu siedmiu podoficerów i siedmiu strażaków Komendy Miejskiej PSP w Bielsku- Białej. „Dyplomem Komendanta Głównego PSP za szczególne osiągnięcia w służbie” wyróżnieni zostali: Bogusława Czerwonka, Kazimierz Jodłowiec, Grzegorz Temel oraz Tadeusz Piela.

Ponadto „Medalem honorowym im. Bolesława Chomicza” nadanym Uchwałą Prezydium Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej odznaczono Krzysztofa Kusia.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.