Wiadomości

  • 7 sierpnia 2019
  • 9 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3662

Marcin Sójka wystąpi na Letniej Scenie Sfery

Za nami:

Młody i ambitny artysta, zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland” wystąpi na 10. Letniej Scenie Sfery. Popowo-soulowe dźwięki usłyszmy już w najbliższy piątek od godz. 19:30.

Kariera Marcina Sójki nabrała tempa w 2018 r. po zwycięstwie w 9. edycji popularnego talent show „The Voice of Poland”. Muzyk zadebiutował utworem „Zaskakuj mnie”, który na platformie YouTube osiągnął ponad dziesięć milionów odsłon i znalazł się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy także singiel „Dalej”, utrzymany w klimacie popu i rocka, z elementami soul. Charyzmatyczny wokal został doceniony podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Artysta został wyróżniony nagrodą publiczności im. Karola Musioła.

Po koncercie zapraszamy do butiku kulturalnego SFERA KONESERA na 1. piętrze Galerii I, w którym odbędzie się spotkanie z Marcinem Sójką. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy z artystą oraz zdobycia autografu.

Marcin Sójka wystąpi na Letniej Scenie Sfery


Letnia Scena Sfery to cykl wakacyjnych koncertów, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia od dziesięciu lat jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

Program Letniej Sceny Sfery - sierpień:
  • 9.08. 2019, godz. 19:30 Marcin Sójka
  • 16.08. 2019, godz. 19:30 Jose Torres & Havana Dreams
  • 23.08. 2019, godz. 19:30 Smolik / Kev Fox


Partnerem wydarzenia i oficjalną restauracją festiwalową jest Billy’s American Restaurants. Współorganizatorem finałowego koncertu Smolik/Kev Fox jest Gmina Bielsko-Biała.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj