bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4666

[FOTO] Wypadek na niebezpiecznym skrzyżowaniu. Dwie osoby ranne!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek, 5 sierpnia około godziny 9:25 w Kozach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulicy Nadbrzeżnej z Dworcową i Młyńską zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z pojazdów dachował. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Nadbrzeżnej z Dworcową i Młyńską w Kozach - 5.08.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zawiniła kierująca Renault Laguna, który poruszała się ulicą Młyńską w stronę Dworcowej. Kobieta zlekceważyła znak STOP i pełną prędkością wjechała na skrzyżowanie, gdzie doprowadziła do zderzenie z Chevroletem Aveo. Ten pojazd poruszał się ulicą Nadbrzeżną w stronę ulicy Krakowskiej. Siła uderzenia była potężna. Chevrolet został wytrącony z toru jazdy, uderzył w betonowy mur i dachował.

Pojazdami podróżowały dwie kobiety. Obie trafiły do szpitala z obrażeniami ciała. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z bliskiej drogówki prowadzą wstępne czynności pod kątem wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanych. W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch w obrębie skrzyżowania był niemożliwy, a później znacznie utrudniony. Wszystko wróciło do normy około 11:30.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj