bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2012
  • 11 maja 2012
  • wyświetleń: 4615

Noc Zakupów w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy" mówiła niezapomniana Marilyn Monroe i pewnie wielu ludzi, szczególnie kobiet, tezę tę potwierdzi. Z myślą o tych, którzy kochają zakupy i o tych, którzy najzwyczajniej w świecie czegoś potrzebują i mają ochotę nabyć to w okazyjnej cenie Gemini Park zaprasza na Noc Zakupów.

Reklama

Gemini Park
Gemini Park w Bielsku-Białej · fot. geminipark.pl


Noc Zakupów odbędzie się 11 maja w godzinach od 19.00 do 23.00. Rabaty przy zakupach dokonanych w tym czasie będą sięgać nawet -60%. To doskonała okazja, by uzupełnić swą szafę o modny w tym sezonie trencz, spodnie w jaskrawym kolorze, słoneczną bluzkę czy kobiecą sukienkę. Promocyjne ceny obejmą również buty z najnowszej kolekcji, a także torebki, walizki, dodatki... Słowem wszystko, czego panie, panowie i dzieci będą potrzebować tego lata.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park zaprasza wszystkich na Noc Zakupów. Informacje o zniżkach i promocyjnych ofertach znajdują się w sklepach na terenie Gemini Park oraz na stronie bielskobiala.geminipark.pl.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj