Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 3474

33-latek wszczął awanturę z matką. Kobieta zamknęła go na balkonie

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie z matką. Zakazał mu też zbliżania się do ofiary i zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi do 2 lat więzienia.

W niedzielę, 21 lipca policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 65-letnią matką. W czasie kłótni groził i wyzywał pokrzywdzoną.

Pokrzywdzonej udało się zamknąć agresora na balkonie i wezwać policjantów. Przybyli na miejsce policjanci zakuli go w kajdanki i poddali badaniu alkomatem. Badanie wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony go do policyjnego aresztu. W środę policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, których użył wobec swojej matki. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i zastosował wobec niego policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.