bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 maja 2012
  • wyświetleń: 2591

Zaginął 60-letni bielszczanin

W dniu 5 maja ze swojego miejsca zamieszkania na osiedlu Złote Łany w Bielsku - Białej wyszedł i do chwili obecnej nie powrócił 60 - letni Ryszard Górski. Mężczyzna ma rozpoznaną depresję i choruje na cukrzycę.

Reklama

Ryszard Górski
Zaginiony Ryszard Górski · fot. Policja


Zaginiony ma 167 cm wzrostu, waży około 90 kg i jest krępej budowy ciała. Mężczyzna jest łysy, ma okrągłą twarz i piwne oczy, posiada całkowitą protezę górnej i dolnej szczęki. W chwili zaginięcia ubrany był w podkoszulek bawełniany z krótkim rękawem koloru żółtego z białymi napisami o nieznanej treści, bezrękawnik koloru popielatego zapinany na zatrzaski, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego mocno wytarte na całej długości, buty skóropodobne koloru żółtego, czapeczkę typu baseballówka z daszkiem koloru popielatego, na lewej ręce zegarek koloru srebrnego wskazówkowy. Ryszard Górski posiadał ze sobą legitymację rencisty i kartę NFZ.

Cechy charakterystyczne: blizna na lewym łuku brwiowym dł. około 1,5cm, blizna na czole w środkowej części o dł. ok.2 cm po szyciu chirurgicznym.

Ktokolwiek widział zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej 033 812 14 00, inną najbliższą jednostką Policji lub pod numer alarmowy 997, 112.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.