Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lipca 2019
  • wyświetleń: 4856

Prezydent postawił cel dla Podbeskidzia: awans do ekstraklasy

We wtorek na bielskim Rynku przed sezonem 2019/20 zaprezentował się zespół Podbeskidzia. Prezydent miasta Jarosław Klimaszewski jasno określił cel dla drużyny. Podbeskidzie ma awansować do Ekstraklasy.

Prezentacja Podbeskidzia na Rynku - 23.07.2019 · fot. Jakub Ziemianin / TS Podbeskidzie


Na początku swojej wypowiedzi Jarosław Klimaszewski podkreślił, że właścicielem Podbeskidzia są mieszkańcy, bo gmina ma większość akcji w klubie. Prezydent zaznaczył także, że "obowiązkiem gminy jest dofinansowanie sportu zawodowego i amatorskiego".

- Pan prezes zna ten cel na ten sezon. Podjął się tego i po męsku postawił decyzję, że ekstraklasa jest celem Podbeskidzia w nadchodzącym sezonie. Będziemy pomagać. Myślę, że gmina zrobiła wszystko, co należy. Dziękuje też sponsorom, na czele z panem Łukoszem. Robimy to po to, żeby na naszym pięknym stadionie przeżywać wielkie emocje i spełnić marzenie, jakim jest ekstraklasa - mówił Jarosław Klimaszewski.

Pierwszy mecz Podbeskidzie rozegra już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem Górali będzie Zagłębie Sosnowiec.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.