Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 lipca 2019
  • 27 lipca 2019
  • wyświetleń: 1946

495 tys. złotych na zakup czterech samochodów dla urzędu

Firma J.P.J Auto z Zielonej Góry wygrała przetarg na dostawę czterech samochodów o napędzie hybrydowym dla Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Toyota
Toyota Corolla Sedan · fot. Toyota


Przypominamy, że w czerwcu Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na dostawę czterech samochodów o napędzie hybrydowym. Zadanie zostało podzielone na dwie części: dostawę samochodu o wyższym standardzie i większej mocy silnika oraz trzech samochodów z niższych wyposażeniem i mniejszą ilością koni mechanicznych. Więcej o przetargu pisaliśmy w artykule "Urząd kupi 4 samochody hybrydowe. Wśród nich czarna limuzyna".

Do pierwszej części przetargu przystąpiło czterech dealerów marki Toyota. Pięć ofert wpłynęło na drugą część przetargu, czyli dostawę trzech samochodów osobowych.

W poniedziałek 22 lipca dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty. W obu częściach zamówienia wybrano ofertę firmy Firma J.P.J Auto z Zielonej Góry. Co prawda dealer Toyoty z województwa lubuskiego zaoferował najwyższą cenę, to zaproponował także najdłuższy okres gwarancyjny, który wynosi aż pięć lat. Pozostali oferenci zaproponowali trzyletnią gwarancję mechaniczną.

Łącznie na zakup czterech samochodów o napędzie hybrydowym (1 x Toyota Camry hybrid, 3 x Toyota Corolla hybrid) miasto przeznaczy 495 tys. złotych.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.