Wiadomości

  • 23 lipca 2019
  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 3617

Taneczne pożegnanie lipca na Letniej Scenie Sfery

Za nami:

Kozak System to zespół, który zaprezentuje się bielskiej publiczności podczas czwartego koncertu na tegorocznej Letniej Scenie Sfery. Folkowo-rockowa grupa z Ukrainy zagra porywające do tańca, pełne energii utwory.

kozak system


Ostatni piątek lipca będzie wyjątkową okazją do tanecznego szaleństwa w rytm rockowych melodii. Tego dnia wygodne buty do tańca obowiązkowe. Na Letniej Scenie Sfery wystąpi zespół Kozak System, wyróżniający się charakterystycznym i niepowtarzalnym „kozak rockiem”.

Ukraińska grupa zaprezentuje mix takich stylów jak rock, ukraińska muzyka folkowa, reggae, ska. Co to oznacza? Mnóstwo energii, zachęcających do tańca rytmów i zabawę w iście kozackim stylu! Kozak System od lat koncertuje w Polsce i współpracuje ze znanymi polskimi muzykami, m.in.: Red Lips, Marylą Rodowicz i Enej.

Koncert rozpocznie się 26 lipca o godz. 19:30 na Placu Bolka i Lolka przed Galerią SFERA. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Po koncercie zapraszamy do butiku kulturalnego SFERA KONESERA na 1. piętrze Galerii I, w którym odbędzie się spotkanie z artystami. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy z muzykami oraz szansa zdobycia autografów.

Letnia Scena Sfery to cykl koncertów letnich, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary, czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

Program Letniej Sceny Sfery:
  • 26.07. 2019, godz. 19:30 Kozak System
  • 2.08. 2019, godz. 19:30 Wojtek Mazolewski Quintet
  • 9.08. 2019, godz. 19:30 Marcin Sójka
  • 16.08. 2019, godz. 19:30 Jose Torres & Havana Dreams
  • 23.08. 2019, godz. 19:30 Smolik / Kev Fox

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj