Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lipca 2019
  • wyświetleń: 3622

Mieszkaniec Mikuszowic na szeroką skalę handlował narkotykami

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 32-letni mężczyzna, który jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków i usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu. Diler został zatrzymany przez policjantów z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy. Podczas przeszukania mieszkania i samochodu sprawcy, śledczy zabezpieczyli prawie 250 porcji narkotyków. Zatrzymany jest już po zarzutach. Grozi mu do 12 lat więzienia.

narkotyki
fot. KMP Bielsko-Biała


W poniedziałek policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali nieletniego, który posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany. Jak się okazało chwilę wcześniej zakupił ją od mieszkańca bielskiej dzielnicy Mikuszowice.

W związku z powyższym funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania i samochodów 32-letniego dilera, w których ujawniono znaczne ilości amfetaminy oraz marihuany. Dodatkowo w rejonie jego posesji rosło 21 krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna na szeroką skale handlował substancjami psychoaktywnymi. Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz krzewy, a 32-latek trafił do policyjnego aresztu.

narkotyki
fot. KMP Bielsko-Biała


Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, nielegalnego wprowadzania ich do obrotu oraz uprawy konopi innych niż włókniste. Na wniosek śledczych bielski sąd zdecydował o jego aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.