Wiadomości
- 18 lipca 2019
- wyświetleń: 4298
W mieście zamontowano nowe toalety dla psów
Gmina Bielsko-Biała zakupiła toalety dla psów. Kosze na odchody staną w 20 lokalizacjach na terenie miasta.

Kosze o pojemności 35 litrów są wyposażone w dozownik na worki.
Wydział Gospodarki Miejskiej planuje w pierwszej kolejności ustawić przedmiotowe kosze w następujących lokalizacjach:
- wzgórze "Trzy Lipki",
- park przy ul. Partyzantów,
- park za Ratuszem,
- Bulwary Straceńskie,
- rejon lotniska.
ZOBACZ TAKŻE
Mieszkańcy Wapienicy chcą publicznej toalety w Lesie Komunalnym przy ul. Telimeny
190 tysięcy złotych za serwis miejskich szaletów
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Orlik przy ul. Słowackiego zamknięty na całe wakacje. Mieszkańcy nie kryją zdumienia
Mieszkańcy oburzeni wycinką na ul. 1 Maja. Pod piłę poszło już kilkanaście drzew
Całoroczny kryty stok narciarski godzinę jazdy od Bielska-Białej? Rusza ogromna inwestycja
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











