Wiadomości
- 4 maja 2012
- wyświetleń: 1938
Autobus w ogniu na alei Andersa
W piątek przed godziną 14.00 w Bielsku-Białej zapalił się autobus na al. Andersa na wysokości sklepu Kaufland.
Paliła się komora silnika oraz luki bagażowe autobusu należącego do prywatnego przewoźnika przewożącego mieszkańców Bielska-Białej do CH Auchan.
Kierowca w momencie gdy zauważył kłęby dymu zatrzymał autobus, z którego wysiadło kilkanaście osób. Kierowca podjął próbę ugaszenia pojazdu. Niestety nie udało się opanować pożaru. Na miejsce została wezwana straż pożarna.
Trzy jednostki ugasiły palący się pojazd. Działania zakończono około 14.20.
Kierowca w momencie gdy zauważył kłęby dymu zatrzymał autobus, z którego wysiadło kilkanaście osób. Kierowca podjął próbę ugaszenia pojazdu. Niestety nie udało się opanować pożaru. Na miejsce została wezwana straż pożarna.
Trzy jednostki ugasiły palący się pojazd. Działania zakończono około 14.20.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









