Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lipca 2019
  • wyświetleń: 2015

Trzech mężczyzn posiadało narkotyki. Grozi im do 3 lat więzieina

Policyjni wywiadowcy z bielskiego wydziału prewencji w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali, aż trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Nieumundurowane patrole w Kozach, Bestwinie i Bielsku-Białej zatrzymały dwóch 24-latków i jednego 22-latka, którzy posiadali zabronione substancje: dwóch marihuanę, a jeden amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W piątkowy wieczór w Kozach na ulicy Chmielowej uwagę policjantów zwrócił uwagę młody mężczyzna, który podejrzanie się zachowywał. Stróżów prawa nie zawiódł policyjny nos. Postanowili oni wylegitymować mężczyznę, a podczas sprawdzenia 24-letniego kozianina okazało się, że miał przy sobie marihuanę.

W sobotę około godziny 22.00 policyjni wywiadowcy w rejonie ulicy Krakowskiej podczas czynności służbowych znaleźli u innego 24-latka marihuanę. W niedzielny wieczór na bielskiej ulicy Gorkiego patrol wywiadowców zatrzymał 22-latka z Bielska-Białej, który posiadał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie nawet narkotyków każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.