Wiadomości
- 16 lipca 2019
- wyświetleń: 3402
Trzech mężczyzn posiadało narkotyki. Grozi im do 3 lat więzieina
Policyjni wywiadowcy z bielskiego wydziału prewencji w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali, aż trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Nieumundurowane patrole w Kozach, Bestwinie i Bielsku-Białej zatrzymały dwóch 24-latków i jednego 22-latka, którzy posiadali zabronione substancje: dwóch marihuanę, a jeden amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.
W piątkowy wieczór w Kozach na ulicy Chmielowej uwagę policjantów zwrócił uwagę młody mężczyzna, który podejrzanie się zachowywał. Stróżów prawa nie zawiódł policyjny nos. Postanowili oni wylegitymować mężczyznę, a podczas sprawdzenia 24-letniego kozianina okazało się, że miał przy sobie marihuanę.
W sobotę około godziny 22.00 policyjni wywiadowcy w rejonie ulicy Krakowskiej podczas czynności służbowych znaleźli u innego 24-latka marihuanę. W niedzielny wieczór na bielskiej ulicy Gorkiego patrol wywiadowców zatrzymał 22-latka z Bielska-Białej, który posiadał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie nawet narkotyków każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.
W sobotę około godziny 22.00 policyjni wywiadowcy w rejonie ulicy Krakowskiej podczas czynności służbowych znaleźli u innego 24-latka marihuanę. W niedzielny wieczór na bielskiej ulicy Gorkiego patrol wywiadowców zatrzymał 22-latka z Bielska-Białej, który posiadał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie nawet narkotyków każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematHandlowali narkotykiem zombie. Śledczy zabezpieczyli ponad 5,5 kg śmiertelnej trucizny
12 osób oskarżonych o udział w narkogangu działającym na Śląsku
Naćpany i na zakazie zatrzymany w Bielsku-Białej. 29-latek prowadził Skodę pod wpływem amfetaminy
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Nieletni z narkotykami w centrum Bielska-Białej. Interwencja służb na pl. Fabrycznym
Policjanci znaleźli amfetaminę przy kierowcy. 36-latek zatrzymany w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









