Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 lipca 2019
  • wyświetleń: 960

Wakacje w Tyrolu - spacery w górach i oszczędność euro

Materiał partnera:

Austriacki region - Tyrol, w szczególności latem, oferuje niesamowite widoki podczas wędrówek po Alpach. Szczyty sprawiają wrażenie dostojnych i wyniosłych, jednocześnie zachęcając do zdobywania. Austriackie wzgórza i pagórki porastają kolorowe kwiaty, jakich nie zobaczysz nigdzie indziej, a malownicze jeziora sprawią, że będziesz czuć się jak w krainie nie z tego świata. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Wakacje w Tyrolu - spacery w górach i oszczędność


Te miejsca powinieneś koniecznie odwiedzić!Innsbruck to wspaniałe, kosmopolityczne miasto, któremu nie można się oprzeć. Można tutaj spacerować w pięknej alpejskiej scenerii, wspinać się po stromych skalnych ścianach lub spróbować swoich sił w grze w golfa.

Z kolei wędrówka Lüsens - Westfalenhaus to 5-kilometrowy spacer na wysokości 638 metrów. To fantastyczna wędrówka, która prezentuje jedne z najpiękniejszych obszarów tego kraju. Ścieżka zaczyna się nad Innsbruckiem i ciągnie się przez piękny las, pod skalną ścianą góry Lüsener Fernerkogel. Na tej trasie istnieje wiele miejsc, w których można się zatrzymać i zjeść tradycyjną austriacką kiełbasę oraz wypić kufel lokalnego piwa.

W tej części kraju, większość turystów udaje się przede wszystkim do Hallstatt, miasta, które wygląda niczym wyjęte z profesjonalnego magazynu fotograficznego. Łatwo zrozumieć, dlaczego jest tak popularna.

Doskonale umiejscowiony między jeziorem a górą Hallstatt - ze swoim charakterystycznym kościołem - został stworzony do fotografowania. Pochodzące z epoki żelaza, miasto Hallstatt, już od dawna kusi turystów swoim urokiem. Jeśli zwiedzisz całe miasto, wybierz się na przechadzkę do fantastycznych jezior i intrygujących jaskiń lodowych, których jest mnóstwo w okolicy.

Ile euro wydasz w Tyrolu?Tyrol, to bez wątpienia miasto turystyczne, które przyciąga swoim pięknem, atrakcjami, krajobrazami wokół i wyśmienitą, lokalną kuchnią. Nie dziwi więc fakt, że turyści zazwyczaj zostawiają tam setki euro.

Przeciętny, dzienny koszt utrzymania, to około 100 euro - z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi atrakcjami warto jednak wydać te pieniądze. Pamiętaj, przed wyjazdem po prostu porównaj kurs euro i znajdź atrakcyjny kurs wymiany, by w ogólnym rozrachunku, za podróż zapłacić mniej.

InternetowyKantor.pl - niskie koszty wymiany euroInternetowyKantor.pl, to platforma wymiany walut, gdzie wymiana euro jest szybka i bezpieczna. Porównaj kurs euro w https://internetowykantor.pl/kurs-euro/, by zyskać pewność, że ten serwis proponuje Ci najlepszą ofertę na rynku, a koszty wymiany waluty są na minimalnym poziomie. InternetowyKantor.pl oferuje możliwość przelewów zagranicznych oraz całkowicie darmowe przelewy aż do 11 banków, oraz - co jest rewelacją w tym przypadku - wymiana euro kosztuje nawet 6% mniej niż w przypadku wymiany w jakichkolwiek placówkach stacjonarnych! Dodatkowo możliwość realizacji przelewów przez Przelewy24 pozwala na wygodną realizacje transakcji.

A teraz rejestrując się z tego linku masz możliwość zdobycia karty do Allegro o wartości 25 zł.