Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 lipca 2019
  • wyświetleń: 740

Ćwicząc na orbitreku, odchudzamy się i wyrabiamy kondycję, modelując całe ciało

Materiał partnera:

Orbitreki doskonale kształtują całą sylwetkę i wzmacniają ogólną kondycję organizmu - te nowoczesne urządzenia zapewniają spektakularne rezultaty ćwiczeń. Dlaczego warto zainwestować w rowery eliptyczne marki Hertz? Sprawdziliśmy to!

Ćwicząc na orbitreku, odchudzamy się


Trenuj kompleksowoOrbitreki to jedne z najpopularniejszych sprzętów fitness - są obecne na każdej siłowni, a wiele osób decyduje się również na ich zakup do domu. Nowoczesny sprzęt marki Hertz jest chętnie wybierany przez klientów, a to głównie ze względu na duże możliwości, jakie zapewnia. Trening na rowerach eliptycznych angażuje jednocześnie różne partie mięśniowe i pozwala w szybki sposób pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić sylwetkę, a także wzmocnić mięśnie. Chcesz trenować nogi, pośladki, brzuch, ramiona i plecy? Orbitrek pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty.

Trening bez obciążeńRowery eliptyczne marki Hertz zmniejszają również ryzyko pojawienia się groźnych kontuzji stawów, o które nietrudno w czasie innych treningów, np. podczas biegania. Orbitrek w mniejszym stopniu obciąża stawy i ścięgna, jest też wskazany dla osób z dużą nadwagą lub otyłością, które nie mogą uprawiać tradycyjnego joggingu właśnie przez ryzyko powstania przeciążeń. Mogą na nim ćwiczyć osoby, które mają problemy z kolanami, łydkami czy kostkami.

Uzyskaj spektakularne rezultatyCzy wiesz, że godzina treningu na rowerze eliptycznym pozwala spalić od 600 do 800 kalorii? Łatwo można wyobrazić sobie efekty regularnych treningów. Ćwiczenia na orbitreku mogą być bardzo intensywne, a nowoczesne urządzenia marki Hertz pozwalają na regulację prędkości treningu. Tempo ćwiczeń można oczywiście dostosować do indywidualnych potrzeb. Orbitreki dostępne na stronie Prosportowy.pl pozwalają również na bieżąco monitorować parametry treningu - są wyposażone w czytelne wyświetlacze, na których widać puls, czas ćwiczeń, przejechany dystans czy ilość spalonych kalorii.

Interesują Cię szczegółowe informacje na temat treningu na orbitreku? Jeśli chcesz osiągnąć optymalne rezultaty ćwiczeń, to koniecznie sprawdź również inny artykuł: „Czy orbitrek nas odchudzi? jak ćwiczyć? Plan treningowy dla początkujących”.