Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 lipca 2019
  • wyświetleń: 453

Podwójny wózek dziecięcy dla bliźniaków

Materiał partnera:

Wózek Baby Jogger City Tour 2 to solidny wózek miejski, podwójny, który swą prostotą oraz funkcjonalnością zachwyci każdego rodzica spodziewającego się dwójki dzieci. Niezwykłą zaletą wózka jest możliwość stworzenia modułu kombinowanego dla rodzeństwa w różnym wieku gondoli wraz ze spacerówką.

Humphrey


Razem lepiej niż osobno

Baby Jogger City Tour 2 jest wózkiem specjalnym przeznaczonym dla dwójki dzieci w tym dla bliźniąt. To doskonały wózek dla rodzeństwa, podróż na dobre i na złe zawsze razem, a wtedy raźniej. W solidną ramę wózka można wpiąć dwie gondole, dwie spacerówki lub gondolę dla noworodka i spacerówkę dla starszaka obok siebie.

Wózek City Tour 2 szybko i sprawnie się składa w jednej chwili, umożliwia to jedyny w swoim rodzaju sposób składania poprzez pociągnięcie za pasek, znajdujący się przy ramie wózka. Dzięki temu korzystanie z wózka staje się jeszcze łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Kompaktowe rozmiary wózka po złożeniu to gwarancja, że oprócz wózka znajdzie się miejsce jeszcze na inne pakunki, nawet w mniejszym bagażniku. Dodatkową zaletą wózka jest automatyczna blokada, która chroni wózek przed samoczynnym rozłożeniem.

Wózek Baby Jogger City Tour 2 posiada pełną regulacje jeśli chodzi o siedziska spacerówek, regulowane są w kilku stopniach od pozycji pionowej, po półleżącą do leżącej, przydatnej podczas drzemek. Regulowany podnóżek zapewnia dziecku wygodne oparcie stópek, nawet podczas drzemki. Budki wózka są duże, regulowane w wielu pozycjach, wyposażone są w okienka, dzięki którym troskliwy rodzic sprawdzi czym aktualnie zajmują się maluszki. Budki wykonane są z materiałów odpornych na promienie słoneczne, posiadają filtr przeciwsłoneczny UV 50+.

Koła niewielkie do wielkich zadań

Koła wózka City Tour 2 wykonane są z lekkiej pianki ERP, dzięki czemu są wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Koła te są skrętne, dzięki czemu wózek bardzo przyjemnie i wygodnie się prowadzi, nawet po wyboistym terenie. Umożliwiają jazdę do przodu na wprost dzięki odpowiedniej blokady kół, co zapewnia stabilną, prostą jazdę, gdy wózek ma do pokonania jakiś trudniejszy odcinek jazdy.

Wózek Baby Jogger City Tour 2 daje rodzicom wspaniałe możliwości, dzięki którym spędzanie czasu z dwójką swoich pociech jest bardzo przyjemnie, a radość mierzona jest wtedy razy 2. Z uwagi na to, że wózek jest podwójny, jego waga wynosi 10,3 kg, nie jest więc zbyt ciężki w porównaniu z innymi tego typu wózkami. Jest on atrakcyjny i niepowtarzalny.