Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lipca 2019
  • 9 lipca 2019
  • wyświetleń: 2415

Bank Spółdzielczy? ...Ty też myślisz, że staromodny? Obalamy ten mit!

Artykuł sponsorowany:

„Staromodna instytucja bez nowoczesnych rozwiązań”, „bank dla rolników”, „bank dla seniorów”, „bank w którym przelew idzie tydzień”, „bank wiejski” - z takimi stereotypami spotykają się pracownicy Beskidzkiego Banku Spółdzielczego, działającego przede wszystkim na terenach powiatu bielskiego i wadowickiego, Banku - z tradycjami sięgającymi ponad 100 lat.

Bank wczoraj - siedziba Beskidzkiego Banku Spółdzi
Bank wczoraj - siedziba Beskidzkiego Banku Spółdzielczego w Bielsku-Białej w Komorowicach 1999 r.


Tymczasem Bank i jego oferta zmienia się tak jak zmieniają się jego klienci i ich potrzeby. Beskidzki Bank Spółdzielczy to przykład nowoczesnej instytucji związanej ze swoim regionem, obdarzonej dużym zaufaniem lokalnej społeczności. Niewielki zasięg terytorialny niekoniecznie oznacza słabość oferty, a wprost przeciwnie. Oferta usług dla klienta detalicznego oraz małych i średnich przedsiębiorstw niejednokrotnie przygotowywana jest indywidualnie dla konkretnego klienta, a proces decyzyjny jest często znacznie szybszy niż w bankach komercyjnych.

Bank dziś - siedziba Beskidzkiego Banku Spółdzielc
Bank dziś - siedziba Beskidzkiego Banku Spółdzielczego w Bielsku-Białej w Komorowicach 2019 r.


Klienci Beskidzkiego Banku Spółdzielczego bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem bankowości elektronicznej składają wnioski o świadczenie Rodzina 500+ oraz Dobry Start (300+), zakładają lokaty, doładowują telefony czy też dokonują płatności korzystając z przelewu natychmiastowego, a także usługi PayByNet czyli realizowanej bezpośrednio z konta bankowego płatnika na konto bankowe sklepu. Użytkownicy smartfonów korzystają z bankowości mobilnej, a także usługi Google Pay umożliwiającej płacenie przy użyciu telefonu zamiast plastikowej karty płatniczej. Klientom - „nowoczesnym tradycjonalistom” - Bank oferuje karty płatnicze VISA z funkcją zbliżeniową.

Podstawową działalnością Beskidzkiego Banku Spółdzielczego jest oferowanie klientom standardowych produktów depozytowych i kredytowych. Klienci indywidualni korzystają z całej gamy produktów kredytowych począwszy od kredytu gotówkowego poprzez kredyt samochodowy aż po pożyczkę hipoteczną. Wieloletnie kredyty inwestycyjne dla przedsiębiorców sfinansowały zaś niejedną lokalną inwestycję.

O nowościach w ofercie Bank informuje za pośrednictwem Newslettera, do którego można się zapisać za pośrednictwem strony internetowej www.bankbbs.pl .

Beskidzki Bank Spółdzielczy - czy naprawdę staromodny? Sprawdź!

Bank Spółdzielczy