Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 lipca 2019
  • 7 lipca 2019
  • wyświetleń: 9703

Centrum bez drzew? Teatr Polski przedstawił wizualizację

Teatr Polski w Bielsku-Białej jest mocno zaangażowany w obronę drzew, które PKP PLK zamierza wyciąć w sąsiedztwie zabytkowego gmachu teatru. Przygotowano wizualizację, po której każdy zrozumie, dlaczego warto walczyć o te drzewa.

drzewa, tory, pociąg, tunel
Koniec z zielenią w centrum miasta? PKP planuje wycinkę drzew · fot. bielsko.info


PKP PLK S.A. planuje wycinkę drzew wzdłuż linii kolejowej 139 biegnącej przez centrum miasta.

- Nasze miasto przez najbliższe 100 lat nie odrobi straty, jaka zostanie wyrządzona przez te działania - informuje Teatr Polski w Bielsku-Białej.

- Sprzeciwiamy się wycince drzew w centrum Bielska-Białej. Wizualizacje dołączone do tej aktualności obrazują, jak może wyglądać teren po wycince - czytamy na stronie teatru.

Spółka PKP PLK nie wystąpiła jeszcze z wnioskiem o wydanie pozwolenia na wycinkę drzew. - Wystąpienie z wnioskiem planowane jest po zakończeniu inwentaryzacji drzewostanu. W związku z tym, że inwentaryzacja drzew jest nadal prowadzona, liczba drzew planowanych do wycięcia nie jest obecnie znana - informuje PKP PLK.

Wizualizacje centrum miasta bez drzew przy linii kolejowej 139:

drzewa wizualizacja


drzewa wizualizacja


drzewa wizualizacja

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.