Wiadomości

 • 3 lipca 2019
 • 5 lipca 2019
 • wyświetleń: 5474

Koncert Roksany Węgiel rozpocznie tegoroczną Letnią Scenę Sfery

Za nami:

Występ młodej i utalentowanej artystki otworzy tegoroczną jubileuszową edycję festiwalu muzycznego Letnia Scena Sfery. Już w najbliższą sobotę w Bielsku-Białej rozpocznie się jedno z najciekawszych wydarzeń w regionie, które cieszy się zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta i Podbeskidzia, ale również polskich i zagranicznych turystów, wypoczywających w górach.

Roksana Węgiel


5 lipca o godz. 19:30, po raz pierwszy na Letniej Scenie Sfery wystąpi Roksana Węgiel, 14-letnia wokalistka, która swój spektakularny debiut na polskim rynku muzycznym zawdzięcza wygranej w 16. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie bez znaczenia dla kariery młodej artystki było zwycięstwo w telewizyjnym talent show „The Voice Kids”. Podczas Letniej Sceny Sfery na pewno usłyszymy utwór „Anyone I want to be”, który na platformie YouTube osiągnął ponad 27 milionów odsłon! Młoda wokalistka ceniona jest przede wszystkim za wyjątkowo dojrzały wokal i ogromne umiejętności. Za swój debiut została nominowana w styczniu 2019 r. do prestiżowej nagrody muzycznej „Fryderyk”.

Piątkowy wieczór będzie pełen lekkich, popowych melodii, które wprowadzą publiczność w doskonały nastrój.

- Na koncert Roksany Węgiel w szczególności zapraszamy rodziny z dziećmi, które są największymi fanami artystki. Występ wokalistki rozpocznie cykl ośmiu wakacyjnych koncertów, które będą odbywać się na scenie SFERY w każdy piątek lata - mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA.

Letnia Scena Sfery to muzyczny festiwal, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary, czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

Program Letniej Sceny Sfery:
 • 5.07.2019, godz. 19:30 Roksana Węgiel
 • 12.07.2019, godz. 19:30 Balkansambel
 • 19.07. 2019, godz. 19:30 Muniek i Przyjaciele
 • 26.07. 2019, godz. 19:30 Kozak System
 • 2.08. 2019, godz. 19:30 Wojtek Mazolewski Quintet
 • 9.08. 2019, godz. 19:30 Marcin Sójka
 • 16.08. 2019, godz. 19:30 Jose Torres & Havana Dreams
 • 23.08. 2019, godz. 19:30 Smolik / Kev Fox


Koncerty odbywają się na Placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA. Wstęp jest bezpłatny.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj