Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 lipca 2019
  • wyświetleń: 989

Każda droga prowadzi do kuchni - pokaz gotowania „Smaki Ajurvedy”

Artykuł sponsorowany:

"Każda droga prowadzi do kuchni" - salonkuchni.pl mieszczący się w Bielsku-Białej przy ulicy Powstańców Śląskich 6 podczas pierwszych i na pewno nie ostatnich pokazów pragnie zaprezentować tą ciekawą i zdrową. Prowadząca Pani Anna Bujak autorka bloga "@NajlepszyCzas.ToTeraz" pokaże również, jak dzięki prostym zasadom zmienić nawyki żywieniowe, poznać nowy świat wrażeń smakowych i powrócić do wspaniałej formy fizycznej i psychicznej.

Salonkuchni.pl


Zapraszamy już 6 lipca do Salonu Kuchni Animacja (www.salonukuchni.pl), w którym prezentujemy nie tylko meble kuchenne i AGD, ale również jak je wykorzystać. Od godziny 14.00 podczas pokazu gotowania przybliżymy Wam dalekowschodnie ayurvedyjskie smaki.

Salonkuchni.pl


Ajurweda traktuje człowieka jako całość, dzięki czemu dostrzega silny związek pomiędzy jedzeniem, które spożywamy a naszym stanem fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym. Jedzenie jest Twoim pierwszym lekiem. Zdrowa dieta, idealna dla Twojego ciała, zapewnia optymalne zdrowie.

Od niepamiętnych czasów, ludzkość dostosowując swoją dietę, wpływała bezpośrednio na stan swojego zdrowia. Ajurweda uczy dostrzegać swoją indywidualność, a co za tym idzie, dostosowywać swój styl życia, w tym i dietę do własnych potrzeb. Podstawą zachowania odpowiedniego stanu zdrowia jest właśnie dieta, dostosowana do indywidualnego typu ciała i konstytucji. Uświadomienie sobie związku pomiędzy właściwościami pokarmu a daną konstytucją, pozwala dobrać idealną dietę, która pomoże zrównoważyć funkcjonowanie organizmu.

Ale jak to zrobić? Chcesz dowiedzieć się więcej, skosztować potraw uczestnicząc w pokazie gotowania wg zasad Ayurvedy?

Zapraszamy serdecznie!

O salonie:Salon kuchni „Animacja" jest kontynuacją naszego 20-letniego doświadczenia w sprzedaży mebli kuchennych polskich producentów na terenie Bielska-Białej i okolic.

Salonkuchni.pl


salonkuchni.pl
fot. WFM Kuchnie


salonkuchni.pl
fot. WFM Kuchnie


salonkuchni.pl
fot. Atlas Kuchnie


salonkuchni.pl
fot. Atlas Kuchnie


Nazwa firmy „Animacja” Bożena Czernikowska podkreśla ideę handlową - pokazanie „żywej kuchni”. Animacja - ożywianie, zachęcanie do działania z łacińskiego anima - dusza. Odwiedzający nasz sklep w Bielsku-Białej mają możliwość sprawdzenia funkcjonalności ekspozycyjnych kuchni, samodzielnie otworzyć każdą szafkę, sprawdzić „na żywo” czy każda szuflada cicho i samoczynnie się domyka, które rozwiązanie otwierania szafek wiszących jest dla niego wygodniejsze oraz które z pokazanych rozwiązań w szafkach narożnych jest najbardziej funkcjonalne. Dzięki kompleksowej obsłudze, nie tracąc cennego czasu można w jednym miejscu realizować marzenia o pięknej, wygodnej kuchni stanowiącej całość z zaprojektowanym wnętrzem. Każdy może wybrać coś dla siebie spośród bogatej kolorystyki frontów, płyt korpusowych i blatów, różnorodnych uchwytów, przeszkleń w ramach aluminiowych lub stylizowanych ze szprosami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy ułatwiając podejmowanie decyzji o charakterze zabudowy mebli oraz dodatków do kuchni. Dbamy o funkcjonalność pomieszczenia i wygodę użytkowania sprzętów AGD. Staramy się aby każda kuchnia spełniała nawet najwyższe oczekiwania łącząc najnowsze rozwiązania techniczne, trwałość, estetykę oraz indywidualny styl wnętrza. Nowoczesny styl życia wymaga nowoczesnej kuchni i nie może być dziełem przypadku.


Salon Kuchni Animacja
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Powstańców Śląskich 6 (wejście od Partyzantów)
tel. 784 609 144
www.salonkuchni.pl

Facebook:
www.facebook.com/salonkuchni