Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lipca 2019
  • wyświetleń: 2626

Nowa akcja Przemysława Drabka. To początek kampanii wyborczej?

Przemysław Drabek, szef klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, włączył się w akcję promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym "3 Sekundy Ratują Życie". Powstały plakaty z wizerunkiem radnego i zasadami akcji. Czy to początek kampanii wyborczej do parlamentu?

drabek
Konferencja prasowa Przemysława Drabka - 10.09.2018 · fot. bielsko.info


- Czas wakacji to czas podróży, dbajmy o bezpieczeństwo naszych najbliższych, reguła 3 sekund może ratować życie. Podobnie jak w roku ubiegłym włączam się w akcję promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zeszłoroczne działania promujące Korytarz Życia przyniosły konkretne efekty, większa świadomość na drodze pozwoli bezpiecznie wrócić z wakacyjnych wyjazdów - poinformował Przemysław Drabek w komunikacie prasowym.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, Przemysław Drabek został zarekomendowany przez władze okręgowe partii na kandydata Prawa i Sprawiedliwości na posła w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Warto wspomnieć, że już na początku 2018 roku wizerunek radnego, promującego akcję stowarzyszenia ECODRIVE "Lepsze miasto - BB2022", pojawił się na plakatach w przestrzeni miasta. Było to na długo przed rozpoczęciem kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi, w których Przemysław Drabek kandydował na prezydenta miasta. Afisze do złudzenia przypominały banery polityków startujących w wyborach.

kampania

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.