Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 lipca 2019
  • wyświetleń: 1358

Prywatna opieka medyczna - czym jest i czy warto?

Artykuł sponsorowany:

Prawie 4 miesiące - tyle średnio wynosi czas oczekiwania na gwarantowane świadczenia zdrowotne w Polsce - wynika z badania Barometru Fundacji Watch Health Care.

Carbo


Niejednokrotnie terminy wizyt u lekarzy specjalistów w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego są odległą przyszłością. Alternatywnym rozwiązaniem jest korzystanie z prywatnych przychodni lekarskich, gdzie terminy są bardziej przystępne, jednak najczęściej łączy się to z poniesieniem kosztów, których wolelibyśmy uniknąć. Jak zatem rozwiązać ten problem i skorzystać z wizyty w szybkim terminie, nie nadwerężając przy tym naszego budżetu?

Odpowiedzią jest prywatna opieka medyczna, ciesząca się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem - i nie bez powodu. Co sprawiło, że coraz chętniej sięgamy po taki produkt? Według badań CBOS, największy wpływ mają takie czynniki, jak krótszy czas oczekiwania na wizytę, większe zaangażowanie lekarzy, dogodniejsze godziny przyjęć i brak konieczności posiadania skierowania. Zwiększyła się także nasza świadomość w zakresie zdrowia - przykładamy do tego coraz większą uwagę.

Prywatna opieka medyczna daje możliwość nieograniczonego korzystania z wizyt u lekarzy specjalistów - bez skierowań i kolejek, w dodatku nieodpłatnie - opłacamy tylko miesięczną składkę, której suma wynosi już od 21,50 zł, a która daje nam możliwość korzystania z konsultacji bez limitów. Wystarczy wybrać pakiet dopasowany do naszych potrzeb i możliwości finansowych - warianty różnią się od siebie między innymi liczbą dostępnych lekarzy specjalistów, badań i zabiegów. Z wizyt możemy skorzystać w ponad 2000 placówkach w całej Polsce, z gwarancją dostępności lekarza podstawowej opieki medycznej do 2 dni, a lekarza specjalisty do 5 dni roboczych. Możemy również zadbać o zdrowie swoich najbliższych, wybierając wariant Partnerski lub Rodzinny - wtedy opieka medyczna będzie też obejmować małżonka/partnera oraz dzieci.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Odwiedź stronę www.smsu.com.pl, zadzwoń pod numer 883 379 855 lub odwiedź biuro Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych:
  • Czechowice-Dziedzice, ul. Sobieskiego 48
  • Pszczyna, ul. Żorska 10
  • Pszczyna, Plac Targowy 12 (obok sklepu 5-10-15)carbo


carbo