Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2019
  • 6 lipca 2019
  • wyświetleń: 1835

Charytatywny Kiermasz Ekologiczny w PSZOK-u

Za nami:

6 lipca na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w godzinach 11.00-15.00 odbędzie się kolejny Charytatywny Kiermasz Ekologiczny.

pszok, kiermasz
fot. Fundacja Ekologiczna Arka


Fundacja ekologiczna Arka zbiera od uczestników niepotrzebne rzeczy (m.in. gry, zabawki, upominki, sprzęt sportowy i wiele innych) i raz w miesiącu w sobotę w PSZOK-u organizowany jest charytatywny kiermasz.

- Cieszy nas możliwość organizowania akcji lokalnej, nowoczesnej i tradycyjnie łączącej tematykę ekologiczną z społeczną. Super, że możemy robić coś lokalnie spotykając się z pozytywnym i ogromnym zainteresowaniem, a jeszcze możemy promować nowoczesne rozwiązania gospodarki zeroodpadowej - Wojciech Owczarz.

- To naturalne, że dołączamy się do tej inicjatywy, która idealnie wpisuje się w ustaloną hierarchię postępowania z odpadami. Nowoczesna gospodarka odpadami to przede wszystkim zapobieganie powstawania odpadów u źródła, ponowne ich wykorzystywanie np. poprzez danie im "drugiego życia", a dopiero później selektywna zbiórka oraz przekazanie odpadów do recyklingu - przekonuje Wiesław Pasierbek, prezes Zarządu ZGO S.A. w Bielsku-Białej

Wszyscy zainteresowani mogą cały czas przywozić rzeczy na akcję w godzinach pracy PSZOK-u. Rzeczy te będą gromadzone w Zielonym Kontenerze. Więcej informacji: Wojciech Owczarz, w.owczarz@fundacjaarka.pl, 609267020.

pszok

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.