Wiadomości

  • 23 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4466

Jest kolejna edycja broszury promocyjnej ścieżek Enduro Trails

Z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy, przy współpracy z operatorem ścieżek Enduro Trails, Giant Polska, Śląską Organizacją Turystyczną i sklepem internetowym kaski.com ukazała się właśnie druga edycja broszury promocyjnej górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails Bielsko-Biała. Bogato ilustrowany informator zawiera opisy wszystkich 13 ścieżek kompleksu w języku polskim i angielskim.

enduro trails
SahAira · fot. visitbielsko.pl


W nowej edycji zamieszczone zostały (między innymi) zdjęcia indywidualnych użytkowników ścieżek, które przesłane zostały na nasz apel o pomoc w redakcji warstwy zdjęciowej. Spośród licznie nadesłanych wybrano te najlepsze.

Folder, którego wydanie nie byłoby możliwe bez finansowego wsparcia naszych partnerów: Giant Polska, Śląskiej Organizacji Turystycznej i sklepu internetowego kaski.com, dostępny jest nieodpłatnie w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej, w centrum ścieżek ET oraz u pozostałych partnerów projektu.

Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails w Bielsku-Białej to sieć jednokierunkowych górskich tras rowerowych o różnym stopniu trudności, od tych łatwiejszych, łagodnie opadających, aż po strome i technicznie wymagające zjazdy. W kompleksie występują cztery stopnie trudności tras zjazdowych oznaczone (od najłatwiejszych do najtrudniejszych) kolorami: zielonym, niebieskim, czerwonym i czarnym. Osobną kategorię stanowi oznaczona na żółto trasa podjazdowa. Ścieżki zlokalizowane są w masywie Klimczoka, pomiędzy Szyndzielnią i Kozią Górą.

górskie ścieżki rowerowe


górskie ścieżki rowerowe

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: LOT Beskidy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj