bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4959

[WIDEO] Mała Czarna promuje swój trzeci singiel. Premiera w wakacje

W czasie wakacji premierę będzie miał trzeci singiel Moniki Gładysz "Małej Czarnej", mieszkanki Bielska-Białej. Jak zapowiada autorka, najnowszy kawałek będzie miał nowatorskie brzmienie - będzie to clubowe disco polo, ale w wydaniu jakiego nikt jeszcze nie słyszał. - Razem z producentem staramy się stworzyć nową ścieżkę tego gatunku muzyki - mówi.

Mała Czarna
Mała Czarna promuje swój trzeci singiel. Premiera w wakacje · fot. mat. prasowe


- Piosenka będzie poruszała ważny temat w humorystycznym wydaniu. Tym razem tekst skierowany bardziej do damskiej publiczności. Sama napisałam tekst, muzykę Adam Konkol - lider zespołu Łzy - opowiada wokalistka. - Tymczasem zapraszamy wszystkich do obejrzenia backstage z sesji. Z stylistką postawiłyśmy na pin-up w niebanalnym wydaniu - zachęca.Autorem relacji z sesji jest siostra artystki - Justyna Gładysz-Kłaptocz, która na co dzień jest filmowcem i laureatką nagrody filmowej Gdyni. W Czechowicach-Dziedzicach zasłynęła jako autorka filmu dokumentalnego o czechowickim bezdomnym - "Wesoły kowboj".

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.