Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4572

[FOTO] Wypadek w Zasolu Bielańskim. Sprawca jest pijany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 19 czerwca około godziny 11:30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego na granicy Zasola Bielańskiego i Bielan (pow. oświęcimski). Ze zgłoszenia wynikało, że samochód wypadł z drogi, a wewnątrz znajdują się dwie zakleszczone osoby.

Wypadek w Zasolu Bielańskim na ul. Pięknej - 19.06.2019 · fot. Bielskie Drogi


Nie było konieczności użycia narzędzi hydraulicznych, bowiem po przyjeździe pierwszego zastępu straży pożarnej okazało się, że zarówno kierowca jak i pasażerka znajdują się poza pojazdem. Na czas trwania akcji ratunkowej droga była zablokowana. Poszkodowani trafili pod opiekę ratowników medycznych. Wstępne obrażenia wskazują na wypadek drogowy (obrażenia ciała powyżej 7 dni). Policjanci sporządzają dokumentację, a utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 14:00

W trakcie czynności śledczych wyszło na jaw, że kierujący Fiatem jest pijany. Wynik badania na policyjnym alkomacie to ponad 2 promile. Mężczyzna jadąc z nadmierną prędkością utracił panowanie na łuku drogi i dachował w przydrożnym rowie. Koziołkujący samochód uderzył w przepust wodny i słup telekomunikacyjny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.