bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2019
  • wyświetleń: 10324

[ZDJĘCIA] Shaggy zrobił furorę! Tłumy mieszkańców przed ratuszem

Tysiące osób bawiły się wczoraj na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej. Po uroczystym rozpoczęciu Dni Bielska-Białej przez prezydenta miasta, Jarosława Klimaszewskiego, na scenę rytmicznym krokiem wszedł Shaggy - niekwestionowana muzyczna gwiazda światowego formatu.

Dni Bielska-Białej na pl. Ratuszowym - 14.06.2019 · fot. sid / bielsko.info


Już pierwsza piosenka "In the summertime" spowodowała, że miejsca siedzące w strefie VIP się zwolniły. Do wspólnej zabawy zaprosił sam wokalista: z ang "co tak siedzicie, to nie jest program Oprah Winfrey, wstawajcie, bawcie się!" Wszyscy ruszyli pod scenę i zaczęli tańczyć.Później do wydzielonej strefy zostali wpuszczeni dodatkowi goście z najbliżej położonych sektorów. Koncert trwał półtorej godziny i zebrał świetne noty. Shaggy śpiewający muzykę reggae, dancehall i rap świetnie dogadywał się z bielską publicznością. Były pamiątkowej zdjęcia, pozdrowienia i mnóstwo dobrego humoru. Nie zabrakło takich hitów jak: "Angel", "It Was't Me", "Boombastic", a także utworów z nowej płyty 44/876 nagranej wspólnie ze Stingiem, m. in. „Don’t Make Me Wait” i "Just One Lifetime".

Po zakończonym koncercie odbył się pokaz laserów. Na scenę weszła skrzypaczka, której muzyka w świetlnej oprawie sprawiła, że duża część mieszkańców była pod wielkim wrażeniem. Pierwszy raz podobał mi się pokaz laserów - skwitował przedstawienie Pan Andrzej, mieszkaniec Wilkowic, który przybył na Dni Bielska-Białej wraz z całą rodziną.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.