bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2012
  • 30 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 10736

Tor motocrossowy w Bielsku?

We wtorek odbyło się spotkanie członków Klubu ATV Bielsko-Biała z Rafałem Sonikiem, ikoną polskiego sportu motorowego na quadach, sześciokrotnym Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Świata, pierwszym Polakiem, który stanął na podium Rajdu Dakar.

atv, motocross
Jest szansa na powstania toru motocrossowego w Bielsku-Białej. Jak zapewnia Ryszard Radwan - naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej, teren pod budowę toru został już wskazany. · fot. atvbielsko.pl


Miejsce na spotkanie nie zostało wybrane przypadkowo (teren nowej hali widowiskowo-sportowej w Bielsku-Białej), ponieważ w tym miejscu istniał pierwszy tor motocrossowy i odbywały się tu pierwsze zawody crosscountry dla motocykli i quadów.

Spotkaniu przysłuchiwał się Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Ryszard Radwan - zwolennik sportów motocrossowych. Podjął on ważną dla klubu dyskusję na temat możliwości pozyskania przez klub ATV Bielsko-Biała terenu, na którym byłoby można stworzyć tor treningowy.

Naczelnik zapewnił, że teren w Bielsku-Białej został wskazany, a ze strony władz miasta jest przychylność na realizację tego przedsięwzięcia. Jest zatem duża szansa na powstania toru motocrossowego w Bielsku-Białej.

Spotkanie członków klubu ATV Bielsko-Biała z Rafałem Sonikiem:

mot / bielsko.info
źródło: ATV Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.