bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2012
  • 30 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 5590

Śpiewamy hymn przed Sferą

W poniedziałek 30 kwietnia na parkingu Galerii SFERA odbędzie się bielska edycja ogólnopolskiej akcji „Do Hymnu”. Podczas wydarzenia każdy może zaśpiewać Hymn Polski, a jego wykonanie zostanie zaprezentowane na stronie internetowej akcji.

plkat warka


Akcja rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 18:00. Jej partnerem jest jeden ze sponsorów polskiej reprezentacji piłki nożnej (WARKA).

W poniedziałkowe południe na parkingu galerii I ustawi się specjalny autobus - mobilne studio nagrań. Każdy będzie mógł nagrać swoje wykonanie tej najważniejszej polskiej pieśni zagrzewającej polską reprezentację piłki nożnej do zwycięskich potyczek na EURO 2012. Podczas akcji zaplanowano także wystawę o charakterze sportowym, która zostanie ustawiona przed autobusem.

Na stronie www.dohymnu.pl można obejrzeć realizacje foto i video z miast, które odwiedził już specjalny autobus (m.in. Wejherowo, Gdańsk, Sopot, Elbląg). - Także w naszym mieście w powietrzu unosi się już atmosfera wielkiego piłkarskiego święta. Jesteśmy przekonani, że bielskie głosy, nagrane na parkingu naszej galerii, przyczynią się do rewelacyjnej gry Polaków na Euro 2012 - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii SFERA.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.