Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2306

Czym są Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe?

Artykuł sponsorowany:

TEB Edukacja w Bielsku-Białej posiada w swojej ofercie edukacyjnej cały wachlarz kierunków kształcenia w różnych formach. Jedną z nich są KKZ, czyli Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe. Co trzeba o nich wiedzieć, by z nich skorzystać?

TEB Edukacja w Bielsku-Białej


Kursy zawodowe w TEB Edukacja w Bielsku-Białej to doskonała propozycja dla osób, które chcą przekwalifikować się zawodowo przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości kształcenia oraz wygodnej formy zdobywania wiedzy. To również idealny sposób na uzupełnienie swoich kwalifikacji zawodowych. Ucząc się w ramach KKZ, słuchacz zyskuje elastyczność kształcenia, krótszy czas edukacji i możliwość zdalnego zdobywania wiedzy. Niewątpliwie ogromną zaletą KKZ jest fakt, iż skorzystać z nich mogą osoby nieposiadające wykształcenia średniego.

TEB Edukacja w Bielsku-Białej


Nauczanie przez e-learning obejmuje przedmioty wspólne dla wszystkich zawodów (m.in. zagadnienia z podstaw przedsiębiorczości, przepisy bhp i język angielski) lub też przedmioty w określonym zawodzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchacze mogą opanować teorię zdalnie - w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, a na zajęciach zdobywać praktyczne umiejętności. Dodatkową zaletą tej nowoczesnej formy nauczania jest możliwość zdobycia kilku zawodów w łatwiejszy i bardziej przystępny sposób. Elastyczne kształcenie na KKZ kończy się egzaminem w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Słuchacz, który pomyślnie przejdzie edukację otrzymuje:
  • zaświadczenie MEN o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego,
  • świadectwo potwierdzające kwalifikacje,
  • zaświadczenie o przebiegu nauczania,
  • referencje zawodowe dla najlepszych,
  • dodatkowe certyfikaty (różne w zależności od kierunku).


TEB Edukacja w Bielsku-Białej


Bogata oferta KKZ szkoły TEB Edukacja w Bielsku-Białej obejmuje kierunki, takie jak: Technik informatyk, Fryzjerstwo z certyfikatem Schwarzkopf Professional, Grafika komputerowa i multimedia, Kosmetyka twarzy, Programowanie i bazy danych, Rachunkowość z certyfikatem InsERT i wiele innych. Ze względu na zapotrzebowanie rynku pracy, jednymi z najczęściej wybieranych kursów zawodowych w szkole TEB Edukacja w Bielsku-Białej jest Technik informatyk i Technik rachunkowości.

TEB Edukacja w Bielsku-Białej


Na kierunku Technik informatyk słuchacz uczy się montażu oraz eksploatacji systemów komputerowych i urządzeń peryferyjnych oraz wykonywania i eksploatowania lokalnych sieci komputerowych. Ponadto nabywa wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania, tworzenia, administrowania i użytkowania bazy danych, stron www oraz systemów zarządzania treścią. TEB Edukacja jako Cisco Networking Academy oferuje słuchaczom TI możliwość udziału w wielu cenionych kursach dostępnych on-line na platformie e-learningowej Cisco.

TEB Edukacja w Bielsku-Białej


Technik rachunkowości to kierunek, na którym słuchacze poznają zasady prowadzenia rachunkowości w przedsiębiorstwie oraz narzędzia rachunkowości finansowej. Poza tym uczą się korzystać z oprogramowania księgowego, sporządzać sprawozdania finansowe, przeprowadzać analizy finansowe i oceniać kondycję finansową firmy. Dzięki partnerowi InsERT słuchacze mogą zdobywać umiejętności kwalifikacyjne, korzystając z programów zawierających wszelkie funkcje wymagane od systemów sprzedaży, księgowych, finansowych czy kadrowo-płacowych.

Więcej informacji o kierunkach dostępnych w ofercie szkoły można uzyskać podczas Beauty & Healthy Day - Dnia Otwartego TEB Edukacja w Bielsku-Białej. Już 15 czerwca od 13:00 do 16:00 odwiedzający będą mogli poznać szkołę, słuchaczy i nauczyczycieli, a także zadbać o zdrowie i urodę. Organizatorzy przygotowali dla uczestników darmowe zabiegi pielęgnacyjne, wykłady oraz degustację smoothie, koktajli i zdrowych przekąsek. Zapisy na zabiegi i szczegóły wydarzenia dostępne są na Facebooku: www.facebook.com/events/702468990196331/?active_tab=about

TEB Edukacja w Bielsku-Białej


ul. Sempołowskiej 22
43-300 Bielsko-Biała
Tel: 33 822 34 34
Tel: 33 472 31 50
E-mail: bielsko@teb.pl
www.teb.pl/miasta/bielsko-biala
www.teb.pl/oferta-edukacyjna/kursy-zawodowe/oferta