bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 4 czerwca 2019
 • wyświetleń: 3093

Szkoła Hiromi: Wakacje z kulturą Azji w tle

Artykuł sponsorowany:

Szkoła Hiromi zaprasza na aktywne i kreatywnie spędzone wakacje. Do wyboru kilka propozycji dla osób w każdym wieku.

Szkoła Hiromi: Wakacje z kulturą Azji w tle


Półkolonie azjatyckie dla dzieci i młodzieży - 1-5 lipiec oraz 29 lipiec - 2 sierpień 2019. Dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Szczegóły: hiromi.pl/oferta/polkolonie-z-jezykiem-i-kultura-japonii. Atrakcje:
 • warsztaty rysowania mangi, bokken, origami, suminagashi, kaligrafia japońska, lampiony chińskie i inne
 • nauka japońskiego, koreańskiego i chińskiego
 • gry i zabawy japońskie
 • degustacja sushi


Warsztaty rysowania mangi - 1-12 lipca 2019. Dla wszystkich od 11-99 lat. Szczegóły: hiromi.pl/oferta/kurs-rysowania-mangi.
 • projektowania postaci
 • zachowanie odpowiednich proporcji
 • certyfikat ukończenia kursu


Wakacyjne kursy językowe - 1-31 lipiec 2019. Dla wszystkich w wieku 12-99 lat. Szczegóły: hiromi.pl/oferta/wakacyjne-kursy-jezykowe-2019.
 • język japoński, koreański i chiński - do wyboru
 • nauka pisma
 • nauka zwrotów i gramatyki używanej na co dzień
 • semestr nauki w 1 miesiąc
 • certyfikat ukończenia kursu


Czerwiec to czas kiedy najwyższa pora pomyśleć o wakacjach. Mimo, że rok szkolny jeszcze trwa to coraz bliżej do upragnionego wypoczynku. Okres wakacji to też dobra okazja na rozwijanie pasji i zainteresowań, na które w ciągu roku szkolnego brakuje czasu. Dla wszystkich osób, które chcą kreatywnie wykorzystać pierwszy miesiąc wakacji szkoła Hiromi przygotowała aż trzy propozycje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych:

Półkolonie z kulturą AzjiDzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat będą mogły wziąć udział w półkoloniach organizowanych w centrum Bielska-Białej. Podczas półkolonii odbywających się w dwóch turnusach uczestnicy wezmą udział w lekcjach języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego, poznają podstawowe znaki pisma oraz wyrażenia użytku codziennego. Poza lekcjami szkołą przygotowała warsztaty związane z kulturą Azji takie jak: origami, warsztaty lampionów chińskich, rysowanie mangi czy zajęcia z kaligrafii. Na zakończenie półkolonii na uczestników czekają gry i zabawy japońskie oraz degustacja sushi. Szczegółowy plan półkolonii i informacje o zapisach znajdują się na stronie internetowej szkoły Hiromi.

Szkoła Hiromi: Wakacje z kulturą Azji w tle


Kurs rysowania mangiPoczątkiem lipca odbędzie się intensywny kurs rysowania japońskiej mangi dla wszystkich chętnych bez względu na wiek. Zajęcia poprowadzi absolwentka szkoły plastycznej i grafiki komputerowej, która od wielu lat fascynuje się tajnikami powstawania japońskich komiksów. Kurs przeznaczony jest dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Szczegóły kursu znajdują się tutaj.

Szkoła Hiromi: Wakacje z kulturą Azji w tle


Wakacyjne kursy językoweDla osób, które chcą nauczyć się podstaw języka japońskiego, koreańskiego lub chińskiego szkoła przygotowała ofertę kursów językowych. Zajęcia prowadzone przez polskich lektorów oraz native speakerów pozwolą na opanowanie całego semestru nauki w 1 miesiąc. Zajęcia będą odbywały się przez 5 tygodni od lipca do sierpnia, 3 razy w tygodniu, w wymiarze 90 minut. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w nauce języków azjatyckich. Na kursach uczestnicy nauczą się podstaw pisma: hiragany, katakany, hangula, oraz słownictwa i gramatyki potrzebnej w codziennej komunikacji. Po kursie wakacyjnym będzie możliwość zapisania się na kursy roczne.

Informacje o zapisach znajdują się na stronie internetowej szkoły tutaj.

Szkoła Hiromi: Wakacje z kulturą Azji w tle


Szkoła językowa Hiromi