bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2872

Indywidualna nagroda aktorska dla Radosława Sadowskiego z Banialuki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Radosław Sadowski, aktor Teatru Lalek Banialuka, otrzymał Indywidualną nagrodę aktorską za rolę Zajączka w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka!” podczas Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA 2019 w Rzeszowie. Była to jedyna nagroda aktorska przyznana podczas tego festiwalu.

Indywidualna nagroda aktorska dla Radosława Sadows
Radosław Sadowski, aktor Teatru Lalek Banialuka, otrzymał Indywidualną nagrodę aktorską za rolę Zajączka w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka!” · fot. Teatr Lalek Banialuka


Przedstawienie „Smacznego proszę, Wilka!” Marty Guśniowskiej w reżyserii autorki, zostało zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach i całych rodzinach. Mały, zagubiony Zajączek, wędrując po lesie w poszukiwaniu taty naiwnie wkroczył do chatki Wilka. Wilk ten właśnie chciał pożegnać się z życiem i chyba tylko dlatego, wbrew własnej naturze i pradawnym instynktom, zamiast bez namysłu schrupać Zajączka postanowił się nim zaopiekować. Ten zaskakujący zwrot akcji dał początek niezwykłej podróży i niecodziennej przyjaźni.

BM / bielsko.info
źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj