bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2019
  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3169

Młodzież organizuje "Potańcówkę Wolności" na ulicy 11 Listopada

Za nami:

W tym roku świętujemy 30-lecie pierwszych częściowo wolnych wyborów, które odbyły się w naszym kraju 4 czerwca 1989 r. Tego dnia, na terenie Polski odbędą się Potańcówki Wolności. Wydarzenie odbędzie się także w Bielsku-Białej.

bielskobiala,bielsko,biała,most,11listopada,ilovebb,fotodnia,instagram
Most na Białej - ulica 11 Listopada


- Ponad 30 lat temu zorganizowanie takiego wydarzenia nie byłoby możliwe, jednak dziś mamy pełną swobodę manifestowania swojej wolności. Skorzystajmy z tej szansy! Właśnie dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców na Potańcówkę Wolności, 4 czerwca o godzinie 17:00, na Moście na Białej (ul. 11 Listopada 10) w Bielsku-Białej - informują organizatorzy potańcówki z redakcjiBB.

Współorganizatorem wydarzenia jest Inicjatywa 30. Rok Wolności - platforma otwarta na działania wszystkich obywatelek i obywateli, organizacji pozarządowych, szkół, instytucji, gmin, firm - dla których ważna jest wolność.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.