bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 maja 2019
  • wyświetleń: 1691

Smaki i aromaty w nowym wydaniu - zawsze kusząco

Materiał partnera:

Menu dla dużych i małych? Dla smakoszy, wymagających i tych, którzy lubią zjeść po domowemu? Proszę bardzo! Pośród rozmaitych punktów gastronomicznych, w których skosztować można tego, co znane, ale w nowym wydaniu, jak i tego, co dotąd nie zostało poznane, cierpliwe poszukiwania kończą się właśnie tutaj - w Kombinacie Bistro. Miejscu, w którym kuchnia autorska spotyka się z lokalną, a całość zostaje okraszona unikalnym wydaniem.

Smaki i aromaty w nowym wydaniu


Znane smaki i aromaty w nowym wydaniu, a do tego z miejscem na propozycje, które dopiero zaczynają spoglądać na światło dzienne. W menu goszczą bowiem przystawki dla miłośników nieodmiennie lubianego śledzia, ale i gustów spragnionych nuty wyrafinowania, którą można poczuć smakując w tatarze.

Z zup polecają się krupnik i chłodnik, bo to dwa wyjątkowo smaczne dania, ale ze składnikami, którymi można się najeść, niczym klasycznym drugim daniem, przy okazji próbując nowych smaków. W tyle nie pozostają dania główne, by Kombinatu Bistro nikt nie opuścił głodny czy nieusatysfakcjonowany. Schabowy, gołąbek, łosoś, kaczka, ale i makaron oraz ozór i poliki. Nie są to jednak dania, wobec których można przejść obojętnie. Baza w postaci dobrze znanej klasyki, ale w autorskim wykonaniu, by podbić podniebienia najbardziej wymagających i tych, którzy myślą, że spróbowali już wszystkiego.

nowe-menu-kombinat-bistro


Kucharze będący w stanie wykrzesać z siebie wszystko, co najlepsze, by każdą potrawą oczarować, nie zapominają o najmłodszych. W menu znajdują się pozycje dla maluchów, które nie wiedzą, na co mają ochotę (danie „Nie wiem”), tak zwyczajnie nie lubią warzyw (danie „Nie lubię warzyw”), a tuż przed przybyciem kelnera uważają, że wcale nie są głodni (danie „Nie jestem głodny”). Nie poczują się zawiedzeni starsi pasjonaci hamburgerów w ciekawych wydaniach oraz smakosze deserów nie tylko słodkich.

Atmosfera, smaki i aromaty - to wszystko stało się podstawą do przygotowania miejsca, ale i menu w Kombinacie Bistro, w którym już pierwsza wizyta i pierwszy kęs, zachęcają do kolejnych. Szczegółowo z menu warto zapoznać się na stronie www.kombinatbistro.pl/menu/.