bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 1168

Modne dodatki do domu

Materiał partnera:

Dodatki stanowią fajny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza. Nie są zbędną inwestycją, a tak naprawdę koniecznością, przecież bez nich nie wyobrażamy sobie stylowego wnętrza. Jak zatem wybierać dodatki do domu?

Modne dodatki do domu


Zmiany, zmiany…Remont wykonujemy zazwyczaj raz na kilka lat. Jednak możemy także w nieco inny sposób odmienić wnętrze. Takie cuda potrafią zdziałać tapety, tkaniny, dywany, poduszki, zasłony i inne tego typu rzeczy. Takie dodatki możemy zmieniać uwzględniając pory roku czy święta. Oczywiście jedynym z najdłużej będących w mieszkaniu dodatków są tapety. Inne możemy zmieniać o wiele częściej.

Obecnie mamy możliwość wyboru dodatków w wielu kolorach oraz wzorach. Skąd wziąć środki finansowe na zakup dodatków i generalny remont mieszkania? Otóż pomocna może okazać się szybka gotówka. Jej główna zaleta to natychmiastowa dostępność oraz możliwość spłaty w niewielkich ratach. Pamiętajmy jednak, że szybka gotówka, jak każde zobowiązanie, wymaga spłaty w przyszłości.

Neutralność plus mocny kolorWielu z nas decyduje się podczas aranżacji mieszkania na ściany w odcieniach szarości i bieli i spokojne, cieple barwy drewna. Wcześniej malowaliśmy ściany na konkretne kolory, takie jak zieleń, morelowy, filetowy i raz dobrane dodatki służy nam aż do przyszłego remontu. Obecnie podczas wykańczania ścian w neutralnych kolorach możemy szaleć z dodatkami i wymieniać je w dowolnie wybranym momencie. Jeżeli mamy taką chęć to nawet co kilka miesięcy.

Neutralne kolory, takie jak biel, szary, beżowy, świetnie wyglądają praktycznie z każdym odcieniem dodatków. Przykładowo na szarych sofach możemy pozwolić sobie na różowe, białe, czarne, błękitne, a nawet żółte dodatki. Na podłodze w neutralnym stylu fajnie wygląda nie tylko dywan typu perskiego, ale także berberyjskiego.

Szalej z kolorem!Przy neutralnej bazie w postaci ścian możemy dowolnie szaleć z kolorem. Wszystkie barwy dozwolone. Kochamy pastele? Postawmy na kolor miętowy albo błękitny. Uwielbiamy mocne dodatki? Krwisty czerwony, mocny fioletowy, słoneczny żółty to kolory przeznaczone dla nas. Świetnie prezentują się również metaliczne dodatki oraz w odcieniach miedzi. Przy jasnej aranżacji wnętrza przepięknie wyglądają także dodatki w kolorze czarnym. Czerń w połączeniu z bielem wygląda nie tylko elegancko, ale również luksusowo. Jeżeli zastanawiamy się skąd wziąć gotówkę na metamorfozę mieszkania, to z pomocą przychodzi szybka gotówka.