bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 12053

[FOTO] Zderzenie aut na parkingu Auchan. Jeden z pojazdów na boku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś, około godziny 10:00 na parkingu C.H. Auchan przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Po zderzeniu Toyoty i Citroena, ten drugi pojazd przewrócił się na bok. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie Toyoty i Citroena - 29.05.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zawiniła kierująca Toyotą Corolli Verso, która wymusiła pierwszeństwo na Citroenie Berlingo. Uderzenie nie było wyjątkowo mocne, ale to wystarczyło by francuski samochód przewrócił się na bok. Ratownicy medyczni otoczyli opieką uczestników kraksy. Wstępnie wiadomo, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń uczestników.

To nie jedyny podobny przypadek na tym parkingu w ostatnim czasie. Wczoraj po południu zderzyły się tam dwie Skody Octavie. Kierowca starszego modelu także nie ustąpił pierwszeństwa. Nowszy pojazd wypadł z jezdni i wjechał w niewielkie zarośla. Niegroźnie porysowany został zaparkowany Opel Corsa.

Spotkanie dwóch Octavii na parkingu C.H. Auchan - 28.05.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj