bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2012
  • 28 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 6591

Targi "Piękny Ogród" w Bielsku

Za nami:

Od 27 do 29 kwietnia na terenach Zespołu Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej odbywają się VI Międzynarodowe Targi Ogrodnicze „Twój Ogród 2012” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta.

ogród
Podczas targów dowiemy się jak pięknie urządzić nasz ogród.


Targi w Zespole Szkół Ogrodniczych to impreza, na której można zobaczyć oraz zakupić pełną gamę roślin oraz elementy wyposażenia ogrodu. Oferta firm, które wezmą udział w imprezie to: drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe, byliny, rośliny jednoroczne, rozsada warzyw, zioła, meble ogrodowe, kosiarki oraz sprzęt ogrodniczy, nawierzchnie z kostki brukowej, kamień ozdobny, rzeźby ogrodowe, ziemia ogrodnicza, myjki ciśnieniowe. Promować się będą także firmy projektowe oraz wykonawcze.

Szkoła Ogrodnicza przygotowała wiele atrakcji dla zwiedzających, między innymi są to: ogródek zabaw dla dzieci, wystawy, pokazy wykorzystania ziół, cięcia i formowania drzew i krzewów. Dla zainteresowanych przewodnicy będą oprowadzać po ogrodach Comeiusa oraz Szkolnym Parku Dendrologicznym.

Po raz drugi w historii Targi zyskały rangę międzynarodową za sprawą wystawców, którzy przyjadą w tym roku z Czech oraz Litwy. Dodatkowo Targi promowane są na terenie Republiki Czeskiej. Imprezę odwiedzą także zagraniczni partnerzy szkoły z programu Leonardo.

Wstęp po zakupieniu biletu 2 zł, bilet rodzinny 4 zł. Każdy bilet będzie premiowany upominkiem. W piątek dzień otwarty dla uczniów gimnazjów (wstęp bezpłatny po okazaniu legitymacji).

Szczegółowy harmonogram na stronie www.targi-ogrodnicze.pl.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.