bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 3112

Idealny sposób na zmęczenie, napięcie i stres - masaż KhaiThai

Artykuł sponsorowany:

Żyjemy w świecie, w którym nasze życie nabiera zawrotnego tempa. Ciągła gonitwa, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym, sprawia że nasz organizm zaczyna się buntować. Stajemy się bardziej zmęczeni, ospali, mamy trudności z koncentracją, często dokuczają nam bóle głowy, bóle mięśni, mamy przyspieszoną akcję serca i trudności z zasypianiem. Te wszystkie czynniki o podłożu biologicznym, jak i wiele innych, wynikają ze stresu, który nieustannie nam towarzyszy.

Salon masażu KhaiThai ul. Wałowa 27 Bielsko-Biała


Czujesz się przemęczony? Odczuwasz dolegliwości bólowe albo najzwyczajniej potrzebujesz chwili relaksu? Czas zadbać nie tylko o swoje ciało, ale i o duszę.

Co należy zrobić? To proste - oddaj się w ręce profesjonalistów i zapisz się na masaż. KhaiThai Bielsko-Biała to salon gdzie masaże są wykonywane przez wykwalifikowane masażystki, które ukończyły szkolę masażu w Azji.

Masaż KhaiThai - Co zrobić gdy mamy ochotę na dwa różne masaże? Nie wiemy czy wybrać masaż tajski Bangkok street czy może masaż stóp z refleksologią? My mamy na to rozwiązanie i jest nim właśnie masaż KhaiThai. Nasze terapeutki sprawią, że to będzie dla Was najlepsze 90 min tego dnia. Masaż KhaiThai to połączenie dwóch niesamowitych masaży: masażu stóp z refleksologią oraz masażu Bangkok Street. Jest to nasz ulubiony masaż ponieważ działa kompleksowo na całe ciało, dając nam najlepsze co Tajlandia miała do zaproponowania.

Tajski masaż stóp i nóg - Kolejnym masażem, na który warto zwrócić uwagę jest Tajski masaż stóp i nóg- oparty jest przede wszystkim na zasadach refleksologii oraz holistycznej techniki uciskania, która oddziałuje na całe ciało człowieka. Jest połączeniem masażu stóp, łydek i uda. Usprawnia ich funkcjonowanie i poprawia proces krążenia płynów w organizmie.Masaż ten zawiera sporo elementów typowych dla akupresury. Doskonale wpływa on na uruchomienie przepływu energii pomiędzy kanałami energetycznymi stóp i tymi zlokalizowanymi na całym ciele. To idealny masaż dla osób, które zmagają się z problemem ciągle zmęczonych stóp. Przynosi szybką ulgę i rozluźnia zmęczone mięśnie, relaksując je po długim dniu pracy. Poleca się go osobom, które na co dzień sporo czasu spędzają w pozycji siedzącej.

Masaż Balijski - kolejnym masażem, na który warto zwrócić uwagę jest masaż BALIJSKI, jest to masaż głęboko relaksujący i odstresowujący. Zmniejsza zmęczenie, pomaga na bezsenność, likwiduje stres. Wspomaga regulację układu hormonalnego, normuje przemianę materii, niweluje napięcia mięśni i ból kręgosłupa. Redukuje ból pleców, barków, szyi. Idealnie nawilża, pielęgnuje i regeneruje skórę. Może być stosowany jako element rehabilitacji po urazach. Polecany dla osób żyjących w stresie, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia.

To tylko część tego co można znaleźć w Salonie masażu KhaiThai Bielsko-Biała. Więcej szczegółów na stronie www.khaithai.pl lub na naszym profilu www.facebook.com/KhaiThaiBielskoBiala/

Nie zwlekaj, zadbaj o siebie już dziś! Oddaj się w ręce profesjonalistów i podaruj sobie chwilę relaksu.

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel:690 221 221

My już sprawdziliśmy i polecamy!

www.bielsko-biala.khaithai.pl/

--
Salon masażu KhaiThai
43-300 Bielsko-Biała
ul. Wałowa 27
www.bielsko-biala.khaithai.pl/