bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2019
  • wyświetleń: 4543

[WIDEO] Skromne zwycięstwo Portugalii nad Koreą Południową

W sobotę po południu w Bielsku-Białej rozegrano kolejny mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20. Tym razem bielski stadion gościł reprezentacje Portugalii i Korei Południowej.Na początku zaatakowali Koreańczycy, to oni przez pierwsze minuty byli bardziej agresywni w ofensywnych poczynaniach, ale bardzo szybko zostali skarceni przez Portugalię. Już w 7. minucie Trincao przedarł się przez obronę Azjatów i strzelił - jak się potem okazało - jedynego gola.

12 minut później ten sam zawodnik znów trafił do siatki, ale weryfikacja VAR pozwoliła stwierdzić, że przy konstruowaniu tej akcji Rafael Leao znalazł się na pozycji spalonej. Po tej sytuacji gra się uspokoiła i przebiegała pod dyktando Portugalczyków, którzy stworzyli sobie jeszcze kilka okazji przed przerwą, ale zabrakło wykończenia.

Koreańczykom trzeba przyznać, że w drugiej połowie włożyli wiele sił w to, aby wyrównać. W 56. minucie Lee Kangin strzelił celnie, ale Joao Virginia nie miał problemów z obroną tego strzału. Po drugiej stronie boiska mieliśmy nieudaną próbę Gedsona, który w 72. minucie mógł podwyższyć prowadzenie mistrzów Europy, ale, mimo że był niepilnowany, oddał niecelny strzał. Ostatecznie wynik już się nie zmienił i Europejczycy zainkasowali trzy punkty. A we wtorek czeka ich starcie wagi ciężkiej, z Argentyną.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.